MaltiStars MaltiStars
PL EN DE FR SE
Kontakt
info@maltistars.com
Witamy na stronie domowej hodowli psów rasy maltańczyk - MaltiStars

    Moja miłość do tej rasy rozpoczęła się już 9 lat temu, kiedy to po raz pierwszy ujrzałam maltańczyka i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochałam się w niezwykłym charakterze piesków tej rasy, a dokładniej w opowieściach właściciela o jego białym przyjacielu. Dopiero później urzekł mnie ich wygląd, prezencja. Jednak pierwsze było maltańczykowe serce - niezwykłe i wyjątkowe.

    Jako dziecko marzyłam o psie, jednak uczulenie na sierść nie pozwalało moim rodzicom podjąć ryzyka i spełnić tego marzenia. Maltańczyk okazał się idealnym towarzyszem, gdyż nie posiada podszerstka, lecz jedwabisty włos, który jest bardzo zbliżony do włosa ludzkiego. Były oczywiście obawy co do mojej alergii, ale szybko okazało się, że są bezpodstawne.

    Do naszego domu i serc najpierw trafiła suczka z hodowli Canestre - WHITE STAR Canestre. Ta wyjątkowa psinka obudziła we mnie chęć założenia hodowli tej rasy i po niecałych 7 miesiącach do naszego domu zawitał kolejny szkrab FABRICIO STAR Magic Maltese z czeskiej hodowli Magic Maltese.

    Jesteśmy domową hodowlą tej rasy. Pieski uczestniczą w każdym aspekcie naszego życia: podróżach, uroczystościach rodzinnych, ciągle pozostając z nami. Maltusie zawładnęły cała moją rodziną, z tej prostej przyczyny, iż obok maltańczyka nie da się przejść obojętnie, gdyż garnie się on do rąk właściciela i kocha go całym swoim małym serduszkiem.

    Obecnie w naszej hodowli posiadamy jedną suczkę i jednego pieska, ale w przyszłości planujemy powiększać naszą psią rodzinkę.

    Nasza hodowla jest zrzeszona w FCI (międzynarodowa organizacja kynologiczna zrzeszająca hodowców na całym świecie) i zarejestrowana w krakowskim oddziale Związku Kynologicznego.

Patrycja i Tomek

Aktualności
News foto
Nasze banery
Linki
divider
Stronę odwiedziło: 81230 osób
Dzisiaj: 9   Wczoraj: 15   Online: 1
Najwięcej odwiedzin: 12.02.2020 (162)
Średnio na dzień: 34

footer WHITE STAR Canestre Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!